MECZ
01.06.21 | 2. runda klasyf. | Joanne Zuger | Rasheeda Mcadoo | 7-63, 6-2 | W25 Santo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanne Zuger vs. Rasheeda Mcadoo - Wzajemne mecze
01.06.21 | 2. runda klasyf. | Joanne Zuger | Rasheeda Mcadoo | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Santo | twarda |
11.05.21 | Klasyf. | Rasheeda Mcadoo | Joanne Zuger | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | W25 Salinas | twarda |
Joanne Zuger form & Rasheeda Mcadoo form
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |
Rasheeda Mcadoo - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |