MECZ
20.06.19 | 2. runda | Joanne Zuger | Barbara Gatica | 6-2, 6-4 | W25 Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Joanne Zuger | Barbara Gatica | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 38/54 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 15/38 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/19 (21%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/54 (61%) | 28/59 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanne Zuger vs. Barbara Gatica - Wzajemne mecze
16.09.20 | 1. runda | Barbara Gatica | Joanne Zuger | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Santarem | twarda |
20.06.19 | 2. runda | Joanne Zuger | Barbara Gatica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
31.05.19 | Ćwierćfinał | Barbara Gatica | Joanne Zuger | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Joanne Zuger form & Barbara Gatica form
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |