MECZ
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Joanna Zawadzka | Alica Rusova | 6-3, 7-65 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanna Zawadzka vs. Alica Rusova - Wzajemne mecze
30.03.22 | 1. runda | Alica Rusova | Joanna Zawadzka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Joanna Zawadzka | Alica Rusova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
05.09.16 | 1. runda klasyf. | Alica Rusova | Joanna Zawadzka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Joanna Zawadzka form & Alica Rusova form
Joanna Zawadzka - ostatnie mecze
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.22 Półfinał | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Alica Rusova - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.22 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |