MECZ
17.10.20 | Półfinał | Joanna Garland | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 7-65 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Joanna Garland | Zhibek Kulambayeva | |
1. podanie % | 45/67 (67%) | 49/69 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/69 (48%) | 25/67 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanna Garland | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joanna Garland | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanna Garland | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanna Garland vs. Zhibek Kulambayeva - Wzajemne mecze
17.10.20 | Półfinał | Joanna Garland | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Joanna Garland form & Zhibek Kulambayeva form
Joanna Garland - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Zhibek Kulambayeva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |