MECZ
16.05.23 | Klasyf. | Jiaqi Wang | Aaddi Gupta | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jiaqi Wang | Aaddi Gupta | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 33/46 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 12/33 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/46 (65%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aaddi Gupta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jiaqi Wang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Aaddi Gupta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiaqi Wang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Aaddi Gupta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jiaqi Wang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aaddi Gupta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jiaqi Wang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aaddi Gupta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiaqi Wang | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Aaddi Gupta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiaqi Wang | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Aaddi Gupta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
07.02.03, 21 lat
07.02.03, 21 lat
Jiaqi Wang vs. Aaddi Gupta - Wzajemne mecze
16.05.23 | Klasyf. | Jiaqi Wang | Aaddi Gupta | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Jiaqi Wang form & Aaddi Gupta form
Jiaqi Wang - ostatnie mecze
W50 Wuning - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Meiling Wang | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-77, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Yidi Yang | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-5, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.12.23 Finał | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-4, - Jiaqi Wang - krecz | szczegóły meczu | |
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Selina Dal | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 3-0, Yidi Yang - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Han Shi | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Aaddi Gupta - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
22.04.24 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | Karen Marthiens - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Julia Adams | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Elena Grekul | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Agostina Breval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Hull | 3-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |