MECZ
18.05.18 | Ćwierćfinał | Jia-Jing Lu | Shuyue Ma | 6-2, 6-3 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jia-Jing Lu | Shuyue Ma | |
1. podanie % | 25/48 (52%) | 27/57 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/25 (76%) | 13/27 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 15/30 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/57 (51%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jia-Jing Lu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jia-Jing Lu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jia-Jing Lu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-2 | Shuyue Ma | |
Jia-Jing Lu | 4-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jia-Jing Lu vs. Shuyue Ma - Wzajemne mecze
18.05.18 | Ćwierćfinał | Jia-Jing Lu | Shuyue Ma | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
Jia-Jing Lu form & Shuyue Ma form
Jia-Jing Lu - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Shuyue Ma - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |