MECZ
19.05.18 | Półfinał | Jia-Jing Lu | Emily Webley-Smith | 6-0, 7-65 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jia-Jing Lu | Emily Webley-Smith | |
1. podanie % | 29/56 (52%) | 30/58 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 6/28 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/58 (60%) | 22/56 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/114 (61%) | 45/114 (39%) |
Double foul | 8 | 8 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 1-0 | |
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jia-Jing Lu | 3-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Jia-Jing Lu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Jia-Jing Lu | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
2-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jia-Jing Lu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-4 | Emily Webley-Smith | |
5-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jia-Jing Lu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-6 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jia-Jing Lu vs. Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
19.05.18 | Półfinał | Jia-Jing Lu | Emily Webley-Smith | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
Jia-Jing Lu form & Emily Webley-Smith form
Jia-Jing Lu - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.23 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu |
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |