MECZ
25.10.19 | Ćwierćfinał | Jia-Jing Lu | Clara Tauson | 5-7, 7-67, 7-65 | W25 Nanning | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jia-Jing Lu | Clara Tauson | |
1. podanie % | 59/117 (50%) | 99/138 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/59 (61%) | 57/99 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 28/58 (48%) | 17/39 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 7/9 (78%) |
Punkty zdobyte przez return | 64/138 (46%) | 53/117 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 128/255 (50%) | 127/255 (50%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
3 | ||
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Clara Tauson | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-A | ||
Jia-Jing Lu | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Clara Tauson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jia-Jing Lu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jia-Jing Lu | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Clara Tauson | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-5 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-6 | Clara Tauson | |
0-0 | ||
Jia-Jing Lu | 6-6 | |
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jia-Jing Lu vs. Clara Tauson - Wzajemne mecze
25.10.19 | Ćwierćfinał | Jia-Jing Lu | Clara Tauson | 5-7, 7-67, 7-65 | szczegóły meczu | W25 Nanning | twarda |
16.03.19 | Półfinał | Clara Tauson | Jia-Jing Lu | 6-3, 7-611 | szczegóły meczu | W60 Shenzhen | twarda |
Jia-Jing Lu form & Clara Tauson form
Jia-Jing Lu - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu |
Clara Tauson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | - Clara Tauson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |