MECZ
25.09.19 | 1. runda | Jessika Ponchet | Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-4 | W60 Caldas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jessika Ponchet | Laura-Ioana Paar | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 25/41 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/30 (87%) | 16/25 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/41 (46%) | 13/48 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/89 (61%) | 35/89 (39%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0 | ||
Jessika Ponchet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0 | ||
Jessika Ponchet | 5-0 | |
0-0, 0-30 | ||
5-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jessika Ponchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessika Ponchet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0 | ||
Jessika Ponchet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0 | ||
Jessika Ponchet | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jessika Ponchet | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jessika Ponchet vs. Laura-Ioana Paar - Wzajemne mecze
25.09.19 | 1. runda | Jessika Ponchet | Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Caldas | twarda |
Jessika Ponchet form & Laura-Ioana Paar form
Jessika Ponchet - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-5, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Diane Parry | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Liv Hovde | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Marino | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Audrey Albie | - | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | - | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Mai Hontama | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Laura-Ioana Paar - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
15.12.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
09.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
03.08.20 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.08.20 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |