MECZ
17.09.22 | 1. runda klasyf. | Jesika Maleckova | Angelina Gabueva | 6-3, 7-5 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jesika Maleckova | Angelina Gabueva | |
1. podanie % | 41/64 (64%) | 47/72 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/41 (73%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/72 (46%) | 22/64 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jesika Maleckova vs. Angelina Gabueva - Wzajemne mecze
17.09.22 | 1. runda klasyf. | Jesika Maleckova | Angelina Gabueva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Jesika Maleckova form & Angelina Gabueva form
Jesika Maleckova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
03.06.23 Finał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Angelina Gabueva - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
22.01.22 Półfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |