MECZ
18.09.19 | 1. runda | Jenny Duerst | Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jenny Duerst | Anja Wildgruber | |
1. podanie % | 46/71 (65%) | 31/49 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/25 (40%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/49 (55%) | 30/71 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jenny Duerst | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jenny Duerst | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jenny Duerst | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jenny Duerst | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jenny Duerst | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jenny Duerst | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anja Wildgruber | |
0-0 | ||
Jenny Duerst | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jenny Duerst vs. Anja Wildgruber - Wzajemne mecze
18.09.19 | 1. runda | Jenny Duerst | Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Jenny Duerst form & Anja Wildgruber form
Jenny Duerst - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anja Wildgruber - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu |