MECZ
23.11.20 | 1. runda klasyf. | Jenifer Anger | Ariadna Briones Ginesta | 7-64, 5-7, 10-8 | W15 Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
19.12.01, 22 lat
19.12.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.02.02, 22 lat
11.02.02, 22 lat
Jenifer Anger vs. Ariadna Briones Ginesta - Wzajemne mecze
23.11.20 | 1. runda klasyf. | Jenifer Anger | Ariadna Briones Ginesta | 7-64, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Las | ceglana |
Jenifer Anger form & Ariadna Briones Ginesta form
Jenifer Anger - ostatnie mecze
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Sol Faga | 6-0, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.22 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.12.21 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Ariadna Briones Ginesta - ostatnie mecze
W25 Getxo - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Lopez-Linares Perez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Nele Niermann | 5-5, Nele Niermann - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nuria Sarganella Verdu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Sarah Tatu | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Sarah Tatu | 7-5, 0-6, 0-3, - Ariadna Briones Ginesta - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
19.09.22 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Iman Khan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 7-68, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Rey | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |