MECZ
17.05.23 | Ćwierćfinał | Jelena Ostapenko | Paula Badosa Gibert | 6-2, 4-6, 6-3 | Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jelena Ostapenko | Paula Badosa Gibert | |
1. podanie % | 47/77 (61%) | 38/84 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/47 (64%) | 22/38 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/30 (53%) | 21/46 (46%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/84 (49%) | 31/77 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/161 (54%) | 74/161 (46%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jelena Ostapenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jelena Ostapenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 6-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jelena Ostapenko | 0-0 | |
0-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jelena Ostapenko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jelena Ostapenko | 4-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-6 |
3 | ||
Jelena Ostapenko | 0-0 | |
1-0 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jelena Ostapenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 | Paula Badosa Gibert | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jelena Ostapenko vs. Paula Badosa Gibert - Wzajemne mecze
17.05.23 | Ćwierćfinał | Jelena Ostapenko | Paula Badosa Gibert | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
10.01.22 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Jelena Ostapenko | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | Sydney | twarda |
15.03.21 | 1. runda | Jelena Ostapenko | Paula Badosa Gibert | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | St. Petersburg | halowa |
03.10.20 | 3. runda | Paula Badosa Gibert | Jelena Ostapenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Jelena Ostapenko form & Paula Badosa Gibert form
Jelena Ostapenko - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Angelique Kerber | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
21.02.24 3. runda | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Xiyu Wang | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.01.24 3. runda | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Camila Giorgi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
27.10.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 | vs. Donna Vekic | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 6-3, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 3. runda | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda | vs. Linda Noskova | Linda Noskova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
25.03.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |