MECZ
09.03.20 | 1. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Naima Karamoko | 7-66, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jasmijn Gimbrere vs. Naima Karamoko - Wzajemne mecze
10.05.21 | 2. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Naima Karamoko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
09.03.20 | 1. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Naima Karamoko | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Jasmijn Gimbrere form & Naima Karamoko form
Jasmijn Gimbrere - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Naima Karamoko - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |