MECZ
28.11.21 | 1. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Lena Couto | 6-0, 6-2 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
01.06.07, 16 lat
01.06.07, 16 lat
Jasmijn Gimbrere vs. Lena Couto - Wzajemne mecze
28.11.21 | 1. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Lena Couto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Jasmijn Gimbrere form & Lena Couto form
Jasmijn Gimbrere - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Lena Couto - ostatnie mecze
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Carmen Juan Bru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.22 Klasyf. | vs. Lina Qostal | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |