MECZ
01.11.20 | 1. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Eszter Meri | 7-5, 7-5 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jasmijn Gimbrere vs. Eszter Meri - Wzajemne mecze
01.11.20 | 1. runda klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Eszter Meri | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Jasmijn Gimbrere form & Eszter Meri form
Jasmijn Gimbrere - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Eszter Meri - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |