MECZ
02.03.20 | Klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Adriana Rajkovic | 5-7, 6-3, 10-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jasmijn Gimbrere vs. Adriana Rajkovic - Wzajemne mecze
02.03.20 | Klasyf. | Jasmijn Gimbrere | Adriana Rajkovic | 5-7, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Jasmijn Gimbrere form & Adriana Rajkovic form
Jasmijn Gimbrere - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Adriana Rajkovic - ostatnie mecze
W15 Amiens - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-3, - Adriana Rajkovic - krecz | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alicia Martial | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Julie Myatovic | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Merna Refaat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ena Baltic | 7-5, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Zara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Sarah Mueller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Linda Skvrndova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |