MECZ
27.07.21 | 1. runda | Jantje Tilbuerger | Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | W15 Vejle | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jantje Tilbuerger | Denisa Hindova | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 47/69 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/35 (77%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/14 (36%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/69 (54%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jantje Tilbuerger vs. Denisa Hindova - Wzajemne mecze
27.07.21 | 1. runda | Jantje Tilbuerger | Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Vejle | ceglana |
Jantje Tilbuerger form & Denisa Hindova form
Jantje Tilbuerger - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |