MECZ
30.05.21 | 1. runda klasyf. | Jana Vanik | Mia Mayerova | 6-3, 6-1 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
15.02.03, 21 lat
15.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
23.10.03, 20 lat
23.10.03, 20 lat
Jana Vanik vs. Mia Mayerova - Wzajemne mecze
30.05.21 | 1. runda klasyf. | Jana Vanik | Mia Mayerova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Jana Vanik form & Mia Mayerova form
Jana Vanik - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Mia Mayerova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Cara Maria Mester | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Bochkova | 6-4, 6-76, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yajing Cao | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Forta Morina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Miruna Cristea | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Rania Music | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oriana Gniewkowska | 1-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Necula | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Yanni Liu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Natalie Paterova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |