MECZ
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Jana Stojanova | Kristina Mrazikova | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
27.02.05, 19 lat
27.02.05, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
09.10.01, 22 lat
09.10.01, 22 lat
Jana Stojanova vs. Kristina Mrazikova - Wzajemne mecze
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Jana Stojanova | Kristina Mrazikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Jana Stojanova form & Kristina Mrazikova form
Jana Stojanova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Melis Sezer | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Tetradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Karolina Mrazikova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Tenase | 6-0, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Jovana Grujic | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Andjela Lopicic | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 Klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Kristina Mrazikova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
25.04.23 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Djurasic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Brina Sulin | 6-1, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Vladimira Pavlikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |