MECZ
24.09.19 | 1. runda | Jana Fett | Katarzyna Piter | 6-4, 6-2 | W25 Roehampton | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jana Fett | Katarzyna Piter | |
1. podanie % | 49/76 (64%) | 35/57 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/49 (65%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/57 (51%) | 32/76 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/133 (55%) | 60/133 (45%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Katarzyna Piter | |
0-0 | ||
Jana Fett | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
Jana Fett | 5-1 | |
5-2 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-3 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15 | ||
Jana Fett | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jana Fett | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Katarzyna Piter | |
0-0 | ||
Jana Fett | 2-1 | |
3-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jana Fett | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jana Fett vs. Katarzyna Piter - Wzajemne mecze
24.09.19 | 1. runda | Jana Fett | Katarzyna Piter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Roehampton | twarda |
02.02.15 | 2. runda | Katarzyna Piter | Jana Fett | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Burnie | twarda |
Jana Fett form & Katarzyna Piter form
Jana Fett - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Katarzyna Piter - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |