MECZ
12.09.20 | Półfinał | Jana Cepelova | Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | W25 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jana Cepelova | Oana Georgeta Simion | |
1. podanie % | 54/71 (76%) | 59/101 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/54 (54%) | 33/59 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/17 (35%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte break-ball | 9/19 (47%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/101 (56%) | 36/71 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jana Cepelova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jana Cepelova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jana Cepelova vs. Oana Georgeta Simion - Wzajemne mecze
12.09.20 | Półfinał | Jana Cepelova | Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Prague | ceglana |
Jana Cepelova form & Oana Georgeta Simion form
Jana Cepelova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 Finał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.09.20 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.20 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.11.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Oana Georgeta Simion - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |