MECZ
20.07.22 | 1. runda | Jamie Loeb | Haruna Arakawa | 6-2, 6-2 | W25+H Figueira | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jamie Loeb | Haruna Arakawa | |
1. podanie % | 24/51 (47%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 14/35 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/55 (58%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jamie Loeb | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jamie Loeb | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jamie Loeb | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jamie Loeb | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jamie Loeb | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jamie Loeb | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jamie Loeb | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jamie Loeb | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jamie Loeb vs. Haruna Arakawa - Wzajemne mecze
20.07.22 | 1. runda | Jamie Loeb | Haruna Arakawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25+H Figueira | twarda |
Jamie Loeb form & Haruna Arakawa form
Jamie Loeb - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 7-68, 6-75 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Luiza Eidelvein | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Sabine Lisicki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Eden Silva | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Grace Min | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Hu | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Stacey Fung | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Haruna Arakawa - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu |