MECZ
25.09.22 | 1. runda klasyf. | Jaeda Daniel | Yanni Liu | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jaeda Daniel vs. Yanni Liu - Wzajemne mecze
25.09.22 | 1. runda klasyf. | Jaeda Daniel | Yanni Liu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Jaeda Daniel form & Yanni Liu form
Jaeda Daniel - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nauhany Vitoria Leme Da Silva | 4-6, 6-4, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Luiza Fullana | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-1, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Abigayel Vosloo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sophie Chang | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lian Tran | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Jada Bui | 3-6, 1-0, Jada Bui - krecz | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Willson | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Tori Kinard | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Yanni Liu - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kanna Soeda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shiho Shibata | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Xichen Zhao | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Le Yi Liu | 6-74, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 0-1, - Yanni Liu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Annabelle Xu | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Kyoka Kubo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-70, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Elyse Tse | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-74, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Supanid Nopparith | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |