MECZ
21.04.22 | 2. runda | Jacqueline Cabaj Awad | Bojana Marinkovic | 1-6, 6-1, 6-4 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jacqueline Cabaj Awad | Bojana Marinkovic | |
1. podanie % | 54/75 (72%) | 65/107 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/54 (63%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 16/42 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/22 (23%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/107 (48%) | 32/75 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/182 (52%) | 88/182 (48%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jacqueline Cabaj Awad vs. Bojana Marinkovic - Wzajemne mecze
21.04.22 | 2. runda | Jacqueline Cabaj Awad | Bojana Marinkovic | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
10.03.21 | 1. runda | Bojana Marinkovic | Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Jacqueline Cabaj Awad form & Bojana Marinkovic form
Jacqueline Cabaj Awad - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |
Bojana Marinkovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |