MECZ
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Izabela Gabriela Novac | Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
07.06.99, 24 lat
07.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.03.01, 23 lat
16.03.01, 23 lat
Izabela Gabriela Novac vs. Helena Spiridis - Wzajemne mecze
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Izabela Gabriela Novac | Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Izabela Gabriela Novac form & Helena Spiridis form
Izabela Gabriela Novac - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 2. runda klasyf. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Helena Spiridis - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Bendigo - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Michaela Haet | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stella Wiesemann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
02.02.20 2. runda klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Stojkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Renee McBryde | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Rajicic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |