MECZ
09.06.21 | 2. runda | Iveta Dapkute | Anita Wagner | 7-5, 7-63 | W15 Vilnius | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Iveta Dapkute | Anita Wagner | |
1. podanie % | 48/87 (55%) | 74/107 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/48 (54%) | 42/74 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/39 (51%) | 10/33 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/107 (51%) | 41/87 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/194 (52%) | 93/194 (48%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Iveta Dapkute | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iveta Dapkute | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Iveta Dapkute | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Iveta Dapkute | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Iveta Dapkute | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Iveta Dapkute | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Iveta Dapkute | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Iveta Dapkute | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Iveta Dapkute | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Anita Wagner | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Iveta Dapkute vs. Anita Wagner - Wzajemne mecze
09.06.21 | 2. runda | Iveta Dapkute | Anita Wagner | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Vilnius | halowa |
Iveta Dapkute form & Anita Wagner form
Iveta Dapkute - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - krecz | szczegóły meczu |
Anita Wagner - ostatnie mecze
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
25.01.22 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu |