MECZ
28.11.21 | 1. runda klasyf. | Iveta Dapkute | Andra Sutherland | 6-0, 6-1 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
21.08.04, 19 lat
21.08.04, 19 lat
Iveta Dapkute vs. Andra Sutherland - Wzajemne mecze
28.11.21 | 1. runda klasyf. | Iveta Dapkute | Andra Sutherland | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Iveta Dapkute form & Andra Sutherland form
Iveta Dapkute - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - krecz | szczegóły meczu |
Andra Sutherland - ostatnie mecze
W25 Setubal - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Miah Webb | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
09.10.22 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Suzan Lamens | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Carla Perez Ortega | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Pinto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.22 1. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
14.02.22 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 1-6, - Andra Sutherland - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |