MECZ
30.01.19 | 1. runda | Ivana Sebestova | Aleksandra Pitak | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ivana Sebestova | Aleksandra Pitak | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 24/45 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/33 (82%) | 12/24 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/16 (38%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/45 (58%) | 16/49 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Sebestova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Sebestova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ivana Sebestova | 5-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Ivana Sebestova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ivana Sebestova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ivana Sebestova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Ivana Sebestova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ivana Sebestova vs. Aleksandra Pitak - Wzajemne mecze
30.01.19 | 1. runda | Ivana Sebestova | Aleksandra Pitak | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Ivana Sebestova form & Aleksandra Pitak form
Ivana Sebestova - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pitak - ostatnie mecze
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |