MECZ
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Ivana Corley | Isabel Adrover Gallego | 6-1, 6-2 | W15 Lubbock | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
11.09.99, 24 lat
15410 $
11.09.99, 24 lat
15410 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
23.06.01, 22 lat
23.06.01, 22 lat
Ivana Corley vs. Isabel Adrover Gallego - Wzajemne mecze
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Ivana Corley | Isabel Adrover Gallego | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Lubbock | twarda |
Ivana Corley form & Isabel Adrover Gallego form
Ivana Corley - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maria Dominique Fuenzalida Higareda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Gruber | 6-1, 1-0, Taylor Gruber - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mao Mushika | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Winnie Wing Yee Choi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Mckenna Schaefbauer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jade Otway | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Columbus - twarda | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Sandor-Zur | - | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Alexandra Pisareva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Mia Yamakita | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
16.10.21 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Dana Guzman | 2-6, 0-2, Dana Guzman - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Akilah James | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Isabel Adrover Gallego - ostatnie mecze
W15 San - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Kate Fakih | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marika Jones | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Mochernak | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Marina Benito | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Alexa Graham | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Rita Colyer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Claudia De Las Heras Armenteras | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kailey Evans | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Jada Robinson | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Marti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |