MECZ
20.09.22 | Klasyf. | Iva Primorac | Michaela Laki | 6-1, 3-6, 10-4 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Iva Primorac | Michaela Laki | |
1. podanie % | 44/61 (72%) | 32/52 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/44 (57%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/17 (29%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/52 (58%) | 31/61 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/113 (53%) | 53/113 (47%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Iva Primorac | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Iva Primorac | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Primorac | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Iva Primorac | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Iva Primorac | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Iva Primorac | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Iva Primorac | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Iva Primorac | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Iva Primorac | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Iva Primorac vs. Michaela Laki - Wzajemne mecze
20.09.22 | Klasyf. | Iva Primorac | Michaela Laki | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Iva Primorac form & Michaela Laki form
Iva Primorac - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Michaela Laki - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Emma Lene | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |