Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
12.04.98, 25 lat
12.04.98, 25 lat
Iva Primorac vs. Emily Morton - Wzajemne mecze
28.10.18 | 1. runda klasyf. | Iva Primorac | Emily Morton | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Wirral | halowa |
Iva Primorac form & Emily Morton form
Iva Primorac - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Emily Morton - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
06.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.20 1. runda | vs. Abigail Amos | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Danielle Daley | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Emily Appleton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.20 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 3-2, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Anoushka Wooller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Castro | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-2, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |