MECZ
29.06.20 | 1. runda | Isabella Shinikova | Barbara Bonic | 6-2, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Barbara Bonic | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Isabella Shinikova | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Barbara Bonic | |
0-0 | ||
Isabella Shinikova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
3-1 | Barbara Bonic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Isabella Shinikova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-2 | Barbara Bonic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Barbara Bonic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Barbara Bonic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Isabella Shinikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-0 | Barbara Bonic | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Isabella Shinikova vs. Barbara Bonic - Wzajemne mecze
29.06.20 | 1. runda | Isabella Shinikova | Barbara Bonic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Isabella Shinikova form & Barbara Bonic form
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Barbara Bonic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.09.20 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Jwany Sherif | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Jessica Livianu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda | vs. Jessica Livianu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Jane Wasserson | 4-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Dia Evtimova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Katerina Stewart | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |