MECZ
10.05.23 | 1. runda | Isabella Shinikova | Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | W25 Platja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Isabella Shinikova | Angela Fita Boluda | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 36/61 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/36 (61%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/21 (67%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/61 (48%) | 21/57 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabella Shinikova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Isabella Shinikova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Isabella Shinikova vs. Angela Fita Boluda - Wzajemne mecze
18.01.24 | 3. runda | Angela Fita Boluda | Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | W50 Antalya | ceglana |
10.05.23 | 1. runda | Isabella Shinikova | Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Platja | ceglana |
20.10.21 | 2. runda | Isabella Shinikova | Angela Fita Boluda | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Seville | ceglana |
Isabella Shinikova form & Angela Fita Boluda form
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |