MECZ
03.12.22 | Finał | Iryna Shymanovich | Irina Khromacheva | 6-2, 5-7, 6-4 | W60 Rio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Iryna Shymanovich | Irina Khromacheva | |
1. podanie % | 53/97 (55%) | 53/104 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/44 (57%) | 24/51 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/104 (45%) | 38/97 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/201 (53%) | 95/201 (47%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, A-40 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0 | ||
Iryna Shymanovich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Iryna Shymanovich | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Iryna Shymanovich | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Irina Khromacheva | |
0-0 | ||
5-5 | Irina Khromacheva | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
5-6 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-30 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-40 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Iryna Shymanovich vs. Irina Khromacheva - Wzajemne mecze
03.12.22 | Finał | Iryna Shymanovich | Irina Khromacheva | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Rio | ceglana |
01.10.22 | Półfinał | Iryna Shymanovich | Irina Khromacheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Iryna Shymanovich form & Irina Khromacheva form
Iryna Shymanovich - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Irina Khromacheva - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |