MECZ
15.03.23 | 1. runda | Iryna Shymanovich | Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-0 | W25 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Iryna Shymanovich | Irene Burillo Escorihuela | |
1. podanie % | 23/43 (53%) | 28/40 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 9/28 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/40 (65%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Iryna Shymanovich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Iryna Shymanovich | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Iryna Shymanovich vs. Irene Burillo Escorihuela - Wzajemne mecze
15.03.23 | 1. runda | Iryna Shymanovich | Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Palmanova | ceglana |
Iryna Shymanovich form & Irene Burillo Escorihuela form
Iryna Shymanovich - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Irene Burillo Escorihuela - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |