MECZ
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Iryna Shymanovich | Hanna Sokal | 6-2, 6-4 | W25 Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Iryna Shymanovich | Hanna Sokal | |
1. podanie % | 34/53 (64%) | 23/45 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/34 (53%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 11/22 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/45 (51%) | 22/53 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/98 (55%) | 44/98 (45%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Iryna Shymanovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-2 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Iryna Shymanovich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Iryna Shymanovich | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
22.12.98, 25 lat
22.12.98, 25 lat
Iryna Shymanovich vs. Hanna Sokal - Wzajemne mecze
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Iryna Shymanovich | Hanna Sokal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Minsk | ceglana |
10.07.17 | 1. runda klasyf. | Iryna Shymanovich | Hanna Sokal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Iryna Shymanovich form & Hanna Sokal form
Iryna Shymanovich - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Hanna Sokal - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
23.08.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.18 2. runda | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |