MECZ
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Irina Falconi | Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | W80 Macon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Irina Falconi | Angelina Gabueva | |
1. podanie % | 32/52 (62%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/32 (59%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 21/52 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irina Falconi | 0-0 | |
1-0 | Angelina Gabueva | |
0-0 | ||
Irina Falconi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Falconi | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-30 | ||
Irina Falconi | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Angelina Gabueva | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Irina Falconi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Angelina Gabueva | |
0-0 | ||
Irina Falconi | 1-0 | |
2-0 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Irina Falconi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Irina Falconi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Falconi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Falconi vs. Angelina Gabueva - Wzajemne mecze
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Irina Falconi | Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W80 Macon | twarda |
Irina Falconi form & Angelina Gabueva form
Irina Falconi - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Nicholasville - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
30.01.20 3. runda | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 2. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.19 3. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Angelina Gabueva - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
22.01.22 Półfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |