MECZ
18.10.21 | 2. runda klasyf. | Anna Zyryanova | Irene Lavino | 6-2, 6-72, 10-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Zyryanova vs. Irene Lavino - Wzajemne mecze
31.07.23 | Klasyf. | Anna Zyryanova | Irene Lavino | 6-78, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | W25 Koge | ceglana |
18.10.21 | 2. runda klasyf. | Anna Zyryanova | Irene Lavino | 6-2, 6-72, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anna Zyryanova form & Irene Lavino form
Anna Zyryanova - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Lucia Peyre | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tatum Evans | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julia Garcia | 7-67, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-78, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Louise Brunskog | 5-7, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Irene Lavino - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |