MECZ
02.09.21 | 2. runda | Ipek Oz | Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-0 | W60 Collonge | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ipek Oz | Sebastianna Scilipoti | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/28 (64%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/34 (76%) | 12/38 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Oz vs. Sebastianna Scilipoti - Wzajemne mecze
02.09.21 | 2. runda | Ipek Oz | Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Collonge | ceglana |
Ipek Oz form & Sebastianna Scilipoti form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Sebastianna Scilipoti - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |