MECZ
26.02.20 | 1. runda | Ipek Oz | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ipek Oz | Ekaterina Shalimova | |
1. podanie % | 54/73 (74%) | 36/68 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/54 (61%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 16/32 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/68 (46%) | 28/73 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ipek Oz | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Ekaterina Shalimova | |
Ipek Oz | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ipek Oz | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15 | ||
Ipek Oz | 6-4 | |
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Oz vs. Ekaterina Shalimova - Wzajemne mecze
26.02.20 | 1. runda | Ipek Oz | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ipek Oz form & Ekaterina Shalimova form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |