MECZ
08.01.20 | 1. runda | Ipek Oz | Costanza Traversi | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ipek Oz | Costanza Traversi | |
1. podanie % | 41/46 (89%) | 39/49 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/41 (63%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/5 (80%) | 0/10 (0%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/49 (63%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Costanza Traversi | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 30-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.07.00, 23 lat
14460 $
19.07.00, 23 lat
14460 $
Ipek Oz vs. Costanza Traversi - Wzajemne mecze
08.01.20 | 1. runda | Ipek Oz | Costanza Traversi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ipek Oz form & Costanza Traversi form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Costanza Traversi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |