MECZ
28.06.19 | Ćwierćfinał | Ipek Oz | Ania Hertel | 6-4, 6-4 | W15 Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ipek Oz | Ania Hertel | |
1. podanie % | 41/51 (80%) | 49/70 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/41 (71%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/10 (90%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/70 (43%) | 13/51 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ania Hertel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ania Hertel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ipek Oz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-3 | Ania Hertel | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Ipek Oz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ania Hertel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ania Hertel | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Ania Hertel | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-3 | Ania Hertel | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 2-3 | |
3-3 | Ania Hertel | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ipek Oz | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Ania Hertel | |
0-0, 15-0 | ||
Ipek Oz | 6-4 | |
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Oz vs. Ania Hertel - Wzajemne mecze
28.06.19 | Ćwierćfinał | Ipek Oz | Ania Hertel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Budapest | ceglana |
Ipek Oz form & Ania Hertel form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Ania Hertel - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |