MECZ
01.09.20 | 1. runda | Ioana Loredana Rosca | Svenja Ochsner | 6-4, 7-65 | W25 Montemor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ioana Loredana Rosca | Svenja Ochsner | |
1. podanie % | 46/90 (51%) | 38/65 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/46 (74%) | 20/38 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/44 (41%) | 17/27 (63%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/65 (43%) | 38/90 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/155 (52%) | 75/155 (48%) |
Double foul | 12 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ioana Loredana Rosca vs. Svenja Ochsner - Wzajemne mecze
01.09.20 | 1. runda | Ioana Loredana Rosca | Svenja Ochsner | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | W25 Montemor | twarda |
Ioana Loredana Rosca form & Svenja Ochsner form
Ioana Loredana Rosca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.22 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Svenja Ochsner - ostatnie mecze
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.21 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |