MECZ
18.07.22 | 1. runda klasyf. | Ines Ibbou | Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | W25 Perugia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ines Ibbou vs. Anastasia Piangerelli - Wzajemne mecze
18.07.22 | 1. runda klasyf. | Ines Ibbou | Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Perugia | ceglana |
Ines Ibbou form & Anastasia Piangerelli form
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Anastasia Piangerelli - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |