MECZ
15.06.22 | 1. runda | Ines Ibbou | Alyssa Reguer | 6-0, 6-1 | W25 Denain | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ines Ibbou | Alyssa Reguer | |
1. podanie % | 25/31 (81%) | 28/41 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 13/28 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/6 (100%) | 2/13 (15%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 3/31 (10%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/72 (75%) | 18/72 (25%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ines Ibbou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alyssa Reguer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alyssa Reguer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ines Ibbou | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alyssa Reguer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ines Ibbou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alyssa Reguer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Alyssa Reguer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alyssa Reguer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ines Ibbou | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.05.06, 17 lat
04.05.06, 17 lat
Ines Ibbou vs. Alyssa Reguer - Wzajemne mecze
15.06.22 | 1. runda | Ines Ibbou | Alyssa Reguer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Denain | ceglana |
Ines Ibbou form & Alyssa Reguer form
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alyssa Reguer - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mia-Leigh Cilliers | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malwina Rowinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Hiba Heni | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 4-1, Chahd Berriri - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carla Fity | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-71, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |