MECZ
26.04.16 | 1. runda | Ilona Kremen | Karine Sarkisova | 2-6, 7-5, 6-2 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ilona Kremen | Karine Sarkisova | |
1. podanie % | 59/106 (56%) | 42/86 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/59 (63%) | 25/42 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/47 (32%) | 15/44 (34%) |
Zdobyte break-ball | 9/17 (53%) | 8/20 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/86 (53%) | 54/106 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/192 (51%) | 94/192 (49%) |
Double foul | 11 | 14 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ilona Kremen vs. Karine Sarkisova - Wzajemne mecze
26.04.16 | 1. runda | Ilona Kremen | Karine Sarkisova | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Ilona Kremen form & Karine Sarkisova form
Ilona Kremen - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Karine Sarkisova - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Boulard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Russiniello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.12.22 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Emily Welker | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Jermine Sherif | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Covi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Mariam Ibrahim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Victoria Grymalska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |