MECZ
18.11.19 | 2. runda klasyf. | Ilinca Dalina Amariei | Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ilinca Dalina Amariei vs. Zoziya Kardava - Wzajemne mecze
18.11.19 | 2. runda klasyf. | Ilinca Dalina Amariei | Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Ilinca Dalina Amariei form & Zoziya Kardava form
Ilinca Dalina Amariei - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Zoziya Kardava - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |