MECZ
05.04.21 | 2. runda klasyf. | Ilay Yoruk | Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Macedonia
12.04.96, 27 lat
21674 $
12.04.96, 27 lat
21674 $
Ilay Yoruk vs. Magdalena Stoilkovska - Wzajemne mecze
14.09.21 | 1. runda | Ilay Yoruk | Magdalena Stoilkovska | 6-0, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
05.04.21 | 2. runda klasyf. | Ilay Yoruk | Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ilay Yoruk form & Magdalena Stoilkovska form
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Magdalena Stoilkovska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
14.07.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu |