MECZ
18.11.21 | 2. runda | Ilay Yoruk | Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ilay Yoruk | Jana Bojovic | |
1. podanie % | 38/53 (72%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/38 (68%) | 15/25 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/47 (51%) | 17/53 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ilay Yoruk vs. Jana Bojovic - Wzajemne mecze
18.11.21 | 2. runda | Ilay Yoruk | Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ilay Yoruk form & Jana Bojovic form
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jana Bojovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Półfinał | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - krecz | szczegóły meczu |